پیام فرستادن

Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd.

بیایید برای آینده بهتر تلاش کنیم!

Free call Video chat
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, اروپای غربی
مارک های: جمهوری پرورش دهندگان
تعداد کارمندان: 100~150
فروش سالانه: 35000000-40000000
سال تاسیس: 2009
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

شرکت نورپردازی علم و فناوری فولتون، با مسئولیت محدوددر سال 2009 تاسیس شد، ما یک تولید کننده حرفه ای هستیم که در طراحی، ساخت و بازاریابی طیف گسترده ای از چراغ های LED رشد هوشمند با کارایی بالا (شامل محصولات داخلی، گلخانه ای و مزرعه عمودی) و چراغ های LED سه گانه تخصص داریم.

 

چین Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت 0


Fulton Science & Technology Lighting Co.,Ltd در سال 2009 تاسیس شد که یک تولید کننده حرفه ای و متخصص در طراحی، ساخت و بازاریابی انواع چراغ های LED با کارایی بالا، چراغ های LED سه گانه و چراغ های لوله LED و غیره است. پس از سال ها تلاش و نوآوری. در صنعت روشنایی LED، از نظر خدمات، تحویل و پشتیبانی فنی از شهرت خوبی برخوردار هستیم.Fulton Science & Technology Lighting Co.,Ltd بیش از 200 کارمند دارد.ما تجهیزات تولید حرفه ای پیشرفته (دستگاه های دای باند تمام اتوماتیک، ماشین های سیم جوش تمام اتوماتیک، ماشین های برش تمام اتوماتیک، طیف سنج های تمام اتوماتیک، ماشین های SMT پرسرعت، کوره های لحیم کاری بدون سرب، تجهیزات تست محیطی و کامپیوتر را وارد می کنیم. میکروسکوپ تجزیه و تحلیل).این تجهیزات پایه محکمی برای تولید انبوه و کیفیت ایجاد کرده اند.کیفیت زندگی ماست، نوآوری روح ماست.با نگاه به آینده، ما بدون انصراف فلسفه کسب و کار "اول کیفیت، اول نوآوری" را با هدف "برنده-برد با مشتریان و سازگار با محیط زیست" ادامه خواهیم داد تا توانایی های تحقیق و توسعه و تولید را بهبود بخشیم و به صاحبان برند ارائه دهیم. محصولات و خدمات بهتر، مایل به همکاری با شما برای ایجاد آینده ای موفق و زیبا.

 

چین Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت 1

تاریخ

تاریخچه شرکت

 

چین Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت 0


تصویر شرکت

 

چین Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت 1
 

سرویس

شرکت نورپردازی علم و فناوری Fulton با مسئولیت محدود، پذیرش تقاضای ODM/OEM، پیشنهاد پیشنهاد، اجرای راه حل، تولید نمونه، ارزیابی نمونه، تولید انبوه، و خدمات پس از فروش برای چراغ های رشد و چراغ های سه گانه (عمدتا چراغ های رشد) را به مشتریان ارائه می دهد. ).همچنین خدمات خرده فروشی و آموزشی را برای محصولات موجود ارائه می دهد.

 

چین Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

تیم ما

شرکت نورپردازی علم و فناوری Fulton یک شرکت با فناوری پیشرفته با بخش‌های کامل و کار تیمی روان است.در سمت تولید، بخش فنی، بخش نمونه، بخش ذخیره سازی، بخش تولید، بخش خرید و سایر بخش ها وجود دارد.در بخش فروش، بخش فروش اروپا و بخش فروش آمریکای شمالی وجود دارد.همکاری نزدیک بین بخش های مختلف به توسعه مثبت و دایره با فضیلت شرکت کمک می کند.

 

چین Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت 0

چین Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت 1

Company Brand

چین Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

درباره Growers Republic

 

Growers Republic، آینده علوم و مهندسی باغبانی، تولید کننده پیشرو چراغ های رشد LED با کارایی بالا است که برای کشت گیاهان طراحی شده است.

ظهور نام تجاری Growers Republic با یادگیری از تجربیات ارزشمند بسیاری از تولیدکنندگان حرفه ای از ایالات متحده و کانادا.که برندی است که به طور مشترک توسط پرورش دهندگان، صاحبان برند و تولیدکنندگان ایجاد شده است.ما امیدواریم که آن را با شما به اشتراک بگذاریم تا به طور مداوم برای تولید کنندگان ارزش ایجاد کنیم.

تنها تمرکز و اشتیاق پایدار Growers Republic ایجاد راه‌حل‌ها و وسایل روشنایی است که نتایج غیرقابل دستیابی و غیرقابل تصور قبلی را ممکن می‌سازد و بهره‌وری را افزایش می‌دهد.

طراحی در ایالات متحده آمریکا، مونتاژ در چین.تعهد تزلزل ناپذیر ما به پیشرفت فناوری و یافتن راه‌حل‌های کارآمدتر و پایدارتر باعث شده است که بتوانیم نیازهای تک تک تولیدکنندگان، از تولیدکنندگان خانگی گرفته تا امکانات تجاری را پوشش دهیم.

ما با SANANBIO، MOSO، SOSEN همکاری کرده‌ایم.Growers Republic دارای اختراعات بسیاری از جمله اختراعات، اختراعات ظاهری و طیف است.طیف منحصر به فرد ما ارزش خروجی بالایی را در اختیار پرورش دهندگان قرار می دهد.

در Growers Republic، ما به پرورش دهندگان گوش می دهیم، محصولاتی را برای پرورش دهندگان می سازیم.ما چراغ های رشد LED با کیفیت بالا می سازیم، خدمات عالی به مشتریان ارائه می دهیم.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما